Galerie autorských fotografií hodinek vznikla 24.1.2010. Je výsledkem několika let práce a radosti současně. Snažíme se přinášet vám fotografie krásných hodinek pro potěšení nebo třeba i pomoc při výběru hodinek. Fotografie mnohé napoví, ale někdy je třeba znát třeba i rozměry hodinek nebo jejich technický popis. To vše se vám na těchto stránkách snažíme přinést a to spolu s našimi dojmy o konkrétních hodinkách. Často máme i delší zkušenost z užívání hodinek, kdy je lépe poznáme v „běžném provozu“.

Přejeme vám hodně radosti při čtení a prohlížení a také při vašem výběru hodinek. A budeme rádi i za vaše komentáře a dotazy, zpětnou vazbu potřebujeme a vítáme.

Působíme hlavně v Praze v České republice. Naše stránka na Facebooku – snadné sledování novinek! A budeme rádi, když nám napíšete. Novinky můžete sledovat i pomocí své RSS čtečky.

Za fotografickou práci odpovídám já – Martin kibi Fořt Jsem majitelem této domény, autorem článků, šéfredaktorem a také autorem všech fotografií s mým logem. V galerii jsou i fotografie uživatelů galerie – kamarádů z celého světa. Pokud chcete nafotit vaše hodinky, jsem já ten pravý!

kontakt: kibi(at)photowatches(dot)eu

 

Členem redakce je i badatel redaktor Tadeáš Táda Plachý.

kontakt: Tada.Plachy(at)photowatches(dot)eu

nebo ICQ 227 636 407

Spolupracujeme s dalšími autory – fanoušky hodinek. A je to pro nás výrazná pomoc.

Chcete se přidat i vy…? Není nic jednoduššího, napište nám!

A na závěr informací o nás ještě připomenutí:

… žádná část těchto stránek (i fotografií) nesmí být dále šířena bez souhlasu autora. Při porušení tohoto upozornění je možné trestní stíhání za porušení autorských práv. Pokud máte zájem o publikování nebo jiné využití něčeho z těchto stránek, kontaktujte nás, prosím. Kontakt na mě je kibi(at)photowatches(dot)eu