Dnes bych vám ráda ukázala krásné hodinky pro subtilní dámskou ručku z dílen manufaktury Chopard. Patří do kolekce The Imperiale a jmenují se jednoduše – Imperiale 28 mm Watch.

zdroj: Chopard

Malé vysoce leštěné hodinky mají kulaté ocelové pouzdro, výraznou kulovitou korunku s ametystovým cabochonem (o váze 0,04 karátu) a zajímavě napojené nožky. Na výšku měří pouhých 9 milimetrů. Stříbrný číselník je ve středu strukturovaný. Černé ručně malované hodinové indexy jsou na pozici 3, 6, 9 a 12 ztvárněné římskými číslicemi, ostatní pozice tvoří čárky vyplněné bílou luminiscenční barvou. Na pozici najdeme drobnou datovou aperturu s bílým datovým věncem a černým tiskem. Černá dýkovitá hodinová a minutová ručka je také uvnitř vyplněná luminiscenční barvou. Číselník kryje mírně vypouklé safírové sklíčko odolné proti poškrábání.

zdroj: Chopard

Hodinky pohání švýcarský quartzový strojek, který jim dodává přesnost a bezúdržbovost. Leštěné dýnko je přišroubované k pouzdru a nese gravírované jméno kolekce Imperiale a logo Chopard.

zdroj: Chopard

Hodinky vám k ruce připne černý řemen z aligátora spojený lesklou jazýčkovou sponou signovanou logem Chopard. Řemen je u pouzdra široký 15 milimetrů, u spony 14 milimetrů. Jsou voděodolné do 5 ATM.

zdroj: Chopard

Pokud se vám elegantní hodinky Chopard Imperiale 28 mm Watch zalíbily, chtějte je po svém autorizovaném prodejci Chopard pod referenčním číslem 388541-3001. Lze je zakoupit v ceně kolem 68.000 CZK.

Autorka textu: Olie

Fotografie: Chopard