與賽車主題的腕錶, 具體配方系列賽 1 更具體地說法拉利, 我們已經寫了好幾次. 一旦它是腕錶品牌 沛納海, 其他時候,它是 計時碼表, 為此我們未能檢測到的製造商. 今天我想簡單顯示, 如何應對這​​一挑戰的標籤 窗口. 年, 宇舶表也屈服於成功的調用,結果是手錶 恒寶大爆炸法拉利英國. 細心的讀者可能會記得, ,類似的腕錶品牌宇舶表已經向, 這是一個惡魔般的紅色模型 宇舶表限量版宇宙大爆炸法拉利, 他被指定為新加坡F1賽道. 現在的模式有什麼不同? 讓我們一起來看看.

沒有, zas tak moc změn nečekejte, ostatně někdy mi připadá, že některé řady hodinek Hublot mi ze všeho nejvíc připomínají matematickou kombinatoriku. Za změnu lze určitě považovat třeba to, že tento limitní model (50 件) je určen okruhu ve Velké Británii, v Silverstone. Na tomto původně vojenském letišti se jela první Britská Velká cena poprvé už v roce 1949, 在 1950 už jako součást světového mistrovství.

Materiálem pro pouzdro tohoto modelu byl titan, s konečnou úpravou vertikálním kartáčováním do saténového lesku. Luneta je přišroubovaná tradičními šroubky se speciální hlavou, na rudě eloxovaném hliníku je černá keramická vložka také s kartáčovaným vzorem. Boky pouzdra tvoří kompozitní materiál, je to kombinace umělé pryskyřice s uhlíkovou výplní. 直徑的情況下是 45,5 毫米.

I zde je použito rovné 藍寶石水晶 小號antireflexnívrstvou. Rudá barva zde není tak intenzivní, jako u singapurské verze. Korunka i podlouhlá tlačítka jsou titanové, spodní tlačítko nese rudě gravírovaný nápis Ferrari. Korunka zase nese gumovou vložku, jak se to projeví na jejím ovládání, těžko říci. Titanové je i dýnko hodinek. Dokončené je kombinací leštěných a pískovaných ploch, rozhodně ale na něm nemůže chybět logo značky Ferrari, vzpínající se kůň. 防水 tohoto pouzdra je 100 米水柱.

Skeletonizovaný číselník se safírovou plochou vlastně neskrývá takřka žádné tajemství a odhaluje obsah pouzdra. Nápadné na něm jsou rudé doplňky – sekundová škála po obvodu a výrazné hodinové indexy. Ve skeletonizované hlavní ploše se tak trochu ztrácí další vzpínající koník, i když je lesklý použitým rhodiem. A také datumovka umístěná v subčíselníku na pozici “3” není příliš čitelná, to vlastně minutový sčítač také ne. Táda by určitě měl námitky k takovému přístupu k praktické funkci chronografu. S čitelností ruček je to už lepší, hodinová a minutová jsou také rhodiované, pro změnu v saténovém lesku, a obě mají luminiscenční rudou výplň. Sekundová ručka chronografu je rudá a zakončená tradičním Hublot logem.

A ještě musím doplnit alespoň základní parametry kalibru, je to mechanický in-house Hublot kalibr s označením UNICO HUB 1241. Je to mechanický strojek s automatickým nátahem a rezervou chodu 72 小時. 包含 330 組件, 頻率是setrvačky 4 赫茲 (28800 A / H), 反激式 chronograf je konstrukčně vyřešen za pomoci sloupkového kola.

Protože se u těchto hodinek nepředpokládá, že budou svého majitele provázet úplně všude, výrobce je dodává rovnou s watchwinderem. Ten je udrží v chodu i v době, kdy se nenatahují pohybem zápěstí majitele, třeba při točení volantem svého Ferrari. I zde vítězí design, který svými tvary (snad hlava válce) a použitými materiály (karbonová fólie) zdůrazňuje exkluzivitu a zaměření tohoto modelu.

相機
Canon EOS 5D Mark III
焦距
38毫米
光圈
f/9
曝光
1/125小號
ISO
1000
相機
Canon EOS 5D Mark III
焦距
38毫米
光圈
f/9
曝光
1/125小號
ISO
1000
相機
Canon EOS 5D Mark III
焦距
38毫米
光圈
f/9
曝光
1/125小號
ISO
1000

Hodinky se dodávají se dvěma řemínky značky Schedoni, jak bílá tak i černá barva kůže je vždy kombinována s černou gumou. Výměna nebude dělat potíže, model je vybaven novým systémem uchycení řemínku u pouzdra, ten svým ovládáním připomíná nejvíc snad sponu bezpečnostního pásu. Znalci jistě poznají Ferrari motiv i v rudém kontrastním štepování řemenů.

還有什麼寫? Pro fanoušky značky Ferrari možná nebude překážkou si pro tyto hodinky (文獻. 401.NM.0123.VR.ENG13) zajet do Hublot butiku v Londýně a dát za ně $27100 USD. Hodinky to jsou celkem pěkné, určitě toho nebudou litovat.

A ještě jednu informaci bych mohl přidat – seznam zemí, pro které už byly vytvořeny podobné limitní edice. Je to USA – Texas, Mexiko, Singapur a nyní tedy Velká Británie. Jaké další edice můžeme očekávat? Nechme se překvapit…

作者 文本: 🙂 吉備

圖片來源: hublot.com

如果你喜歡手錶, 讓我們, 請, svoju“喜歡”通過 Facebook頁面. 它為我們提供了寶貴的反饋意見, 謝謝!