Hublot Big Bang Ferrari UK – பொது மக்கள் கவனத்தை ஈர்த்தல்
- டிசம்பர் 8, 2013
- அனுப்புக செய்திகள் . Chronograf . ஹாடி Horlogerie . இயக்கமுறை
- மூலம் kibi
- எழுதுக
O hodinkách s tématikou motoristického sportu, konkrétně seriálu závodů Formule 1 a ještě konkrétněji značky Ferrari, jsme už několikrát psali. Jednou to byly hodinky značky Officine Panerai, jindy to byl கால வரைபடம், u kterého se nám výrobce zjistit nepodařilo. Dnes bych vám rád krátce ukázal, jak se s tímto problémem vypořádala značka சாளரம். ஆண்டு, i u Hublot podlehli volání úspěchu a výsledkem jsou hodinky Hublot Big Bang Ferrari UK. Pečliví čtenáři si asi vzpomenou, že o podobných hodinkách se značkou Hublot jsme už krátce informovali, byl to démonicky rudý model Hublot The Limited Edition Big Bang Ferrari, ten byl určený dráze F1 v Singapuru. V čem je ten dnešní model jiný? Pojďme se na to spolu podívat.
இல்லை, zas tak moc změn nečekejte, ostatně někdy mi připadá, že některé řady hodinek Hublot mi ze všeho nejvíc připomínají matematickou kombinatoriku. Za změnu lze určitě považovat třeba to, že tento limitní model (50 துண்டுகள்) je určen okruhu ve Velké Británii, v Silverstone. Na tomto původně vojenském letišti se jela první Britská Velká cena poprvé už v roce 1949, இல் 1950 už jako součást světového mistrovství.
Materiálem pro pouzdro tohoto modelu byl titan, s konečnou úpravou vertikálním kartáčováním do saténového lesku. Luneta je přišroubovaná tradičními šroubky se speciální hlavou, na rudě eloxovaném hliníku je černá keramická vložka také s kartáčovaným vzorem. Boky pouzdra tvoří kompozitní materiál, je to kombinace umělé pryskyřice s uhlíkovou výplní. வழக்கு விட்டம் உள்ளது 45,5 மில்லிமீட்டர்களில்.
I zde je použito rovné சபையர் படிக கள் antireflexní vrstvou. Rudá barva zde není tak intenzivní, jako u singapurské verze. Korunka i podlouhlá tlačítka jsou titanové, spodní tlačítko nese rudě gravírovaný nápis Ferrari. Korunka zase nese gumovou vložku, jak se to projeví na jejím ovládání, těžko říci. Titanové je i dýnko hodinek. Dokončené je kombinací leštěných a pískovaných ploch, rozhodně ale na něm nemůže chybět logo značky Ferrari, vzpínající se kůň. நீர் புக விடாத tohoto pouzdra je 100 நீர் நிரலின் மீட்டர்.
Skeletonizovaný číselník se safírovou plochou vlastně neskrývá takřka žádné tajemství a odhaluje obsah pouzdra. Nápadné na něm jsou rudé doplňky – sekundová škála po obvodu a výrazné hodinové indexy. Ve skeletonizované hlavní ploše se tak trochu ztrácí další vzpínající koník, i když je lesklý použitým rhodiem. A také datumovka umístěná v subčíselníku na pozici “3” není příliš čitelná, to vlastně minutový sčítač také ne. Táda by určitě měl námitky k takovému přístupu k praktické funkci chronografu. S čitelností ruček je to už lepší, hodinová a minutová jsou také rhodiované, pro změnu v saténovém lesku, a obě mají luminiscenční rudou výplň. Sekundová ručka chronografu je rudá a zakončená tradičním Hublot logem.
A ještě musím doplnit alespoň základní parametry kalibru, je to mechanický in-house Hublot kalibr s označením UNICO HUB 1241. Je to mechanický strojek s automatickým nátahem a rezervou chodu 72 மணி. உள்ளது 330 கூறுகள், அதிர்வெண் setrvačky உள்ளது 4 ஹெர்ட்ஸ் (28800 ஒரு / h), ஃப்ளைபேக் chronograf je konstrukčně vyřešen za pomoci sloupkového kola.
Protože se u těchto hodinek nepředpokládá, že budou svého majitele provázet úplně všude, výrobce je dodává rovnou s watchwinderem. Ten je udrží v chodu i v době, kdy se nenatahují pohybem zápěstí majitele, třeba při točení volantem svého Ferrari. I zde vítězí design, který svými tvary (snad hlava válce) a použitými materiály (karbonová fólie) zdůrazňuje exkluzivitu a zaměření tohoto modelu.
Hodinky se dodávají se dvěma řemínky značky Schedoni, jak bílá tak i černá barva kůže je vždy kombinována s černou gumou. Výměna nebude dělat potíže, model je vybaven novým systémem uchycení řemínku u pouzdra, ten svým ovládáním připomíná nejvíc snad sponu bezpečnostního pásu. Znalci jistě poznají Ferrari motiv i v rudém kontrastním štepování řemenů.
Co ještě napsat? Pro fanoušky značky Ferrari možná nebude překážkou si pro tyto hodinky (குறிப்பு. 401.NM.0123.VR.ENG13) zajet do Hublot butiku v Londýně a dát za ně $27100 அமெரிக்க டாலர். Hodinky to jsou celkem pěkné, určitě toho nebudou litovat.
A ještě jednu informaci bych mohl přidat – seznam zemí, pro které už byly vytvořeny podobné limitní edice. Je to USA – Texas, Mexiko, Singapur a nyní tedy Velká Británie. Jaké další edice můžeme očekávat? Nechme se překvapit…
ஆசிரியர் உரை: 🙂 kibi
புகைப்பட ஆதாரம்: hublot.com
நீங்கள் கடிகாரங்கள் பிடித்திருக்கிறது என்றால், நாம், தயவு செய்து, மூலம் "போன்ற" svoju Facebook பக்கம். இது எங்களுக்கு மதிப்புமிக்க கருத்துக்களை கொடுக்கிறது, நன்றி!