ಹ್ಯಾಮಿಲ್ಟನ್ JazzMaster ಆಟೋ ಕ್ರೊನೊ ವಾಚ್ – ವ್ಯಾಪಕ ಪ್ರಚಾರ
- November 17th, 2012
- ರಲ್ಲಿ ದಿನಾಂಕ <ಒಂದು href="http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&rurl=translate.google.com&sl=cs&tl=pt-BR&u=http://info.photowatches.eu/kn/category/aktuality/&usg=ALkJrhi9e_xmU6pBS3J72f34cvdpU6GkWA" ಶೀರ್ಷಿಕೆ => "ನೋಡಿ todos OS ಪೋಸ್ಟ್ಗಳನ್ನು ಎಮ್ Noticias arquivados" Aktuality . <ಒಂದು href="http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&rurl=translate.google.com&sl=cs&tl=pt-BR&u=http://info.photowatches.eu/kn/category/chronograf/&usg=ALkJrhhAmt-0U6nJZbF3yMGkLjG_dIIM1Q" ಶೀರ್ಷಿಕೆ = "ನೋಡಿ todos OS ಪೋಸ್ಟ್ಗಳನ್ನು arquivados ಎಮ್ ವರ್ಷಬಂಧ"> Chronograf . ಯಾಂತ್ರಿಕ
- ಮೂಲಕ kibi
- <ಒಂದು href="http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&rurl=translate.google.com&sl=cs&tl=pt-BR&u=http://info.photowatches.eu/kn/2012/01/moje-cerna-prisera-seiko-black-monster-skx779k1-recenze/&usg=ALkJrhhaGirIQGrEVBYzsu_ncnCmOXg9bQ#respond">Write ಕಾಮೆಂಟ್
ಕೈಗಡಿಯಾರದ ಬ್ರ್ಯಾಂಡ್ಗಳು ಹ್ಯಾಮಿಲ್ಟನ್ ನಾನು, to nezastírám. Tato značka má dlouhou tradici, ale umí navrhovat hodinky, které mají aktuální design a přinášejí svému majiteli dlouhodobou spolehlivost a vhodně dotvářejí jeho outfit. Psali jsme o několika modelech, které vycházejí spíš z vojenského prostředí, ale tento zajímavý chronograf je určitě vhodný spíš k formálnímu nebo neformálnímu oblečení.
Pouzdro těchto modelů je oproti chronografům řady Jazzmaster Maestro menší o 3 ಮಿಲಿಮೀಟರ್, měří v průměru velmi průměrnou hodnotu 42 ಮಿಮೀ. Hodí se tedy vlastně pro jakoukoliv ruku.
V hodinkách je zasazen mechanický kalibr s automatickým nátahem s označením H-21. Jedná se v základu o dobře známý kalibr ETA/Valjoux 7750, který ale prošel úpravami, hlavním rozdílem (kromě zdobení můstků stylizovaným “ಎಚ್”) je zvýšení rezervy nátahu ze 42 hodin na 60! Tato rezerva už jistě umožňuje třeba po týdnu v kanceláři tyto hodinky odložit a vzít si třeba do hor sportovnější model a v pondělí ráno vzít hodinky na ruku a bez natahování, seřizování, seřizování data prostě zahájit nový týden. Kromě zobrazení času a data má tento kalibr i funkci chronografu.
Vyzvednout je třeba nový vzor plastického číselníku – “clous de Paris”. Číselník s ním získal na atraktivitě i na čitelnosti. ಸ್ಥಾನಗಳು “12”, “9” ಒಂದು “6” jsou v číselníku zakomponovány tři subčíselníky s výrazným ohraničením. Pravá strana číselníku zůstala volná pro připomenutí značky a pro orámovanou datovou aperturu na pozici “4”. Zahrocené leštěné ručky nepostrádají ani luminiscenční výplň, což praktičnost těchto hodinek určitě také zvýšilo.
Číselník je krytý klenutým safírovým sklíčkem, když už mluvím o číselníku, můžete ho mít v několika variantách – ಕಪ್ಪು, stříbrný se stříbrnými indexy nebo stříbrný s indexy v barvě růžového zlata. A stejně tak je i několik barevných řemínků – černý nebo hnědý se vzorem kůže louisianského aligátora anebo hodinky můžete mít i s nerezovým tahem (ಕಂಕಣ), ten je zajímavý, je tvořen pěti prvky na jeden článek. Tato varianta se určitě nejlépe hodí do vody, hodinky v tomto směru mají jen málo omezení, lze se u nich spolehnout na odolnost proti 100 ನೀರಿನ ಸ್ತಂಭದ ಮೀಟರ್.
Tak jak se vám nový model se značkou Hamilton líbí?
ಲೇಖಕ ಪಠ್ಯ: 🙂 kibi
ಫೋಟೋ ಮೂಲ: www.hamilton.com