Ano, moderátor chronomagu je jako Smrt. Tato funkce je putovní, nyní jí zastává znovu Ypo – tato komická postava už se na našich stránkách objevila. Poté, co majitel fóra Patrik Zandl byl hrubě nespokojen s jeho výkonem v oblasti moderování, byl této „funkce“ zbaven a vida! Už je zase v sedle a v plné kondici.

Zajímavou moderátorskou postavou byl Bert – tento člověk souzený za korupci ve své funkci na Ředitelství dálnic byl rozhodně velmi důstojným a morálně vhodným člověkem. Další jiný moderátor (Baker) nabízel podvod při prodeji – výměnu svých hodinek za starší s jedním členem. Když ten celý případ na fóru zveřejnil, dostal právě od tohoto moderátora ban… Co člověk, to perla!

Ypovým zatím posledním krokem bylo smazání účtu Tádovi – to také nechápu, ale tlak mazáků na eliminaci Tády už byl asi příliš silný. Ale jak byl tak v mazání účtů, tak smazal účet i Olie. Vzhledem k tomu, jak málo a (myslím) nekonfliktně se na tomto malém nevýznamném fóru projevovala, tak asi jen těžko za nějaké porušení pravidel, prostě se mu chtělo. Co na tom, že na fóru měla své přátele, v soukromé poště rozpovídané věci, dokonce nějaké obchody v běhu. Přišel Ypo a jako Smrt ukončil vše! Ještě, že se vlastně nic neděje. O hodinkách se na tomto „diskuzním“ fóru toho moc nedozvíte, přikyvovat Ypovi a jeho suitě „mazáků“ ji nebaví. Ale je to úsměvné, nemyslíte?

Možná jde o ten prastarý případ, jak Olie napsala recenzi o hodinkách TAG Heuer? Tedy jednu z mnoha recenzí. O pár měsíců později se na chronomagu objevilo obvinění, že ji „ukradla“. Prostým porovnáním s textem, který se najednou objevil na scéně, každý soudný člověk zjistil, že jde o něco jiného – prostě recenze o stejných hodinkách, a ta od Olie byla lepší. A to se holt neodpouští. Ještě, že těch recenzí na chronomagu není tolik – za poslední rok asi tak tři. Ale zato tam můžete koupit obnošené šatstvo, dětskou sedačku do auta, parfémy, alkohol, slevu do fitka a dokonce i plastová okna! Hodinkový diskuzní blešák!

Takže, pokud máte s Olie něco rozmluveného, napište jí na mail (olga.vlachova(at)photowatches(dot)eu).

A jestli vám doporučím registraci na chronomagu – fóru gentlemanů? To si radši sedněte holým zadkem do sněhu!

🙂 kibi