Líbí se vám Breitling Superocean 42? Pak tu pro vás máme lahůdku, která je edicí pro butiky – Breitling Superocean 42 White Water.

zdroj: Breitling

Jsou to Superocean 42, jak je znáte – masívní ocelové pouzdro s průměrem 42 milimetrů, jednostranně otočná luneta s minutovou stupnicí, šroubovací korunka s dvěma těsnícími kroužky a logem Breitling, chráněná výstupky pouzdra. Uvnitř tiká mechanický inhouse kalibr Breitling 17 s automatickým nátahem, rezervou nátahu 40 hodin, s 25 ložiskovými kameny a samozřejmě s certifikací C.O.S.C. Číselník je hladký s výraznými hodinovými indexy, které jsou na pozici „6“, „9“ a „12“ zdůrazněné luminiscenční vrstvou. Nechybí datová apertura na klasické pozici „3“. Luminiscence je také na mečovité hodinové a minutové ručce. Safírové sklíčko je vypouklé a má antireflex na obou stranách. Dýnko je pevné a šroubovací do pouzdra, najdeme na něm logo Breitling. Hodinky váží necelých 100 gramů, mají úžasnou odolnost vůči vodnímu sloupci až do 1500 metrů a jsou k dostání na koženém řemenu nebo na kovových náramcích (Diver Pro, Ocean Racer nebo Professional).

A teď si barevné Superocean představte zcela bílé. Ztrácí se tak silné maskulinní vyznění Superocean a zacílení na dámskou část milovníků hodinek je celkem jasně viditelné.

zdroj: Breitling

Mně osobně se velice líbí, svým pozitivním vztahem k bílým hodinkám jsem už poněkud známá. Bílý gumový řemen jim moc sluší. Zkrátka a dobře, dost dobře si je dovedu představit jako své letní hodinky! A jak se líbí vám?

Autorka textu: Olie

Autor fotografií: Breitling.com