Barva číselníku těchto hodinek se jmenuje Lava Red a je jednou ze sedmi zářivých barev, které se nacházejí na exotických korálových útesech. Sice se můžeme na stránkách výrobce dočíst, že řada Kingfisher jsou potápky pro pány, já si ale myslím, že červená rozhodně víc sluší ženě.

Pouzdro z 316L nerezové oceli ukrývá přesný Swiss Made quartzový strojek Ronda 517. Pouzdro má průměr 42 mm a výšku 13 mm. Protože to jsou potápky, jsou voděodolné do 300 metrů. Korunka se znakem výrobce je šroubovací a částečně krytá výstupky pouzdra. Luneta je jednostranně otočná.

Dýnko je šroubovací. Je na něm vygravírovaná dekompresní tabulka, označení voděodolnosti, logo výrobce, unikátní sériové číslo hodinek.

Číselník z přírodní perleti je chráněn 4.5 mm silným konvexním safírovým sklíčkem s oboustranným antireflexem. Najdeme na něm day/date okénko. Ručky jsou částečně skeletonové s luminiscencí – stejně jako kruhové hodinové indexy.

Hodinky se ke mně dostaly na silikonovém pásku, na kterém váží příjemných 73 g.

Pro zájemce nabízí výrobce manuál. Toužíte po nich? Mám pro vás špatnou zprávu. Jsou vyprodané. Nedivte se, když se přesnost snoubí s krásou, každý takové hodinky chce mít.

Autorka textu: Olie

Autor fotografií: 🙂 kibi

Album všech fotografií.

Hodinky najdete i v kalendáři pro srpen.